Kumluca’da Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Sona Erdi.
KUTSO üyeleri elektriği indirimli kullanacak
Hırsızlık Zanlısı 3 Kişi Adliyeye Sevk Edildi.
Kumluca’da Üreticiler Sezondan Kaygılı…
Bu haber 15 Ekim 2010, Cuma 23:16 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kolejli Minik Öğrenciler Hayvanat Bahçesini Ziyaret Ettiler

Demre’de bulunan Demre Anka Koleji öğrencileri Hayvanları Koruma Günü münasebeti ile Kumluca Sarnıç Tepesi Hayvanat Bahçesini ziyaret ettiler.
Kolejli Minik Öğrenciler Hayvanat Bahçesini Ziyaret Ettiler

Demre Anka Koleji, öğrencilerinin Hayvanları Koruma Gününün önemini gezerek anlamaları için öğretmenleri tarafından Kumluca Sarnıç Tepesi Hayvanat Bahçesine gezi düzenlediler. Anka Kolejinde öğrenim göre anasınıfı ve 1. sınıf öğrencileri, Anasınıfı öğretmeni Nurgül Akyüz, 1. sınıf öğretmeni Ali Tıraş ve velilerinde birlikte katıldığı Sarnıç Tepesi Hayvanat Bahçesi ziyaretleri oldukça neşeli geçti. Farklı cins hayvanları bir arada gören minik öğrenciler heyecanlı anlar yaşadılar.

 

Anka Koleji 1. sınıf öğretmeni Ali Tıraş, “ Temel eğitimlerini alan bu minik öğrencileri hayvan sevgisinin ve hayvanları korumanın önemini daha iyi anlamaları için Sarnıç Tepesi Hayvanat Bahçesine getirdik. Batı Antalya bölgesinde sadece Kumluca’ da bulunan Sarnıç Tepesi Hayvanat Bahçesi öğrencilerimiz bilgilenmesi adına çok faydalı oldu. Kumluca Sarnıç Tepesinde bulunan Hayvanat Bahçesi yetkilileri grubumuzla çok ilgilendiler. Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. ” dedi.

 

Sarnıç Tepesi Hayvanat Bahçesinin gözdesi Shetland Pony cinsi atlar Demreli öğrencilerin ilgi odağı oldu. Buradaki ziyaretlerini tamamlayan grup daha sonra 50. Yıl Kültür Merkezi ve Kent Müzesini ziyaret ettiler.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Sitemizi Nasıl Buldunuz.
Çok Güzel
% 36.53
Güzel
% 16.82
İyi
% 14.66
Kötü
% 31.97
 
EN SON YORUMLANANLAR
Basın ve Yayın Basın ve Yayın Basın ve Yayın Basın ve Yayın
Copyright © kumlucamedya.net Telif Hakları kumlucamedya.net Aittir