Kumluca’da Üreticiler Sezondan Kaygılı…
CHP, Kumluca’da  “Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası” Etkinliği Yaptı.
KUTSO Meclis Üyeleri, TOBB Bilgilendirme Seminerine katıldı.
Kaymakam Baştürk, Başarılı Sporcuları Kabul Etti.
Bu haber 21 Mayıs 2013, Salı 12:51 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kumluca'da “Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri” Kortej Yürüyüşü ile başladı.

Antalya’nın Kumluca ilçesinde “Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri” ilçeye bağlı 20 okulun katıldığı kortej yürüyüşü ilke başladı.
Kumluca'da “Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri” Kortej Yürüyüşü ile başladı.  

 
Kumluca ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı yaklaşık 20 okulda faaliyet gösteren ana Okullarında öğrenim gören 550 öğrencinin katıldığı şenlikler renkli görüntülere sahne oldu. Kumluca Hükümet konağından başlayan ve Gödene caddesini takip ederek Cumhuriyet meydanına kortej eşliğinde yürüyüşe geçen öğrencilere ilçe  İlçe Milli Eğitim Müdür yardımcısı Celil Çoban ile okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri ile ilgili yapılan yürüyüşle ilgili açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdür yardımcısı Celil Çoban, Çocukların hayatları boyunca başarılı ve özgüven içinde yaşamaları için, okul öncesi eğitime ihtiyaçları olduğunu belirtti. Çocukların gelecekteki yapı taşlarının oluşmasında ve kişiliklerinin gelişmesinde okulöncesi eğitimin önemli bir rolü olduğunu belirtti.

Kortej yürüyüşü ile başlayan “Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri” kapsamında Cumhuriyet meydanında öğrenciler tarafından hazırelanan sergi açılırken, akşamda Kale Kule’de ilçeye bağlı okulların ana sınıfında okuyan öğrencilerin hazırladığı gösteri sunulacak.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizi Nasıl Buldunuz.
Çok Güzel
% 36.53
Güzel
% 16.82
İyi
% 14.66
Kötü
% 31.97
 
EN SON YORUMLANANLAR
Basın ve Yayın Basın ve Yayın Basın ve Yayın Basın ve Yayın
Copyright © kumlucamedya.net Telif Hakları kumlucamedya.net Aittir