Hayırsever işadamı Durmuş Durdaş’dan Geçmişe Vefa Örneği
Kumluca’da Develer Güreşti, Sahipleri Kavga Etti
Güzören’de Heyelan Zarar Gören 9 Ev Boşaltıldı..
Uğur Mumcu Kumluca'da Anıldı
Bu haber 16 MAYIS 2010, Pazar 01:42 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Görsel Sanatlar Öğretmenleri Resim sergisi açtı.

Özel Kumluca ilköğretim Okulu ve Akdeniz Özel Okullar Derneği(AKÖZDER) tarafından ortaklaşa düzenlenen resim sergisi Kumluca 50.yıl kültür merkezinde yapılan törenle açıldı.
 Görsel Sanatlar Öğretmenleri Resim sergisi açtı.

Özel Kumluca ilköğretim Okulu ve Akdeniz Özel Okullar Derneği(AKÖZDER) tarafından ortaklaşa düzenlenen resim sergisi Kumluca 50.yıl kültür merkezinde yapılan törenle açıldı. Yaklaşık 45 karma eserden oluşan serginin açılışını Kumluca Kaymakamı Salih Işık, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Kumluca ilçe Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Özel Okullar Görsel Sanatlar Zümre Başkanı Nail Kamacı birlikte yaptı.

 

Serginin açılışında konuşma yapan Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Belediye olarak sanata ve sanatçıya değer verdiklerini belirterek, bundan sonrada belediye olarak butür organizasyonlara destek vermek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

   Sergi ile ilgili açıklama yapan Özel Kumluca ilköğretim Okulu Müdürü İsmail Akgül, Akdeniz Özel Okullar Derneği bünyesinde bulunan görsel sanatlar öğretmenleri tarafından ortaklaşa düzenlenen sergide yağlı boya, rölyef(Kabartma),ebru ve hat sanatlarından oluşan karma sergiye katılan 45 eserin 2 Mayıs 2010 tarihine kadar Kumluca’lıların gezebileceğini belirtti. Akgül, ‘’Okul olarak ülkenin çeşitli illerinden yaklaşık 45 eserden oluşan sergiye ev sahipliği yapmamızda destek sağlayan Akdeniz Özel Okullar Derneği(AKÖZDER) üyelerine ve yer tahsisinde bulunan Kumluca Belediyesi’ne teşekkür ediyorum’’dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Sitemizi Nasıl Buldunuz.
Çok Güzel
% 36.53
Güzel
% 16.82
İyi
% 14.66
Kötü
% 31.97
 
EN SON YORUMLANANLAR
Basın ve Yayın Basın ve Yayın Basın ve Yayın Basın ve Yayın
Copyright © kumlucamedya.net Telif Hakları kumlucamedya.net Aittir