Kumluca’da Üreticiler Sezondan Kaygılı…
CHP, Kumluca’da  “Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası” Etkinliği Yaptı.
KUTSO Meclis Üyeleri, TOBB Bilgilendirme Seminerine katıldı.
Kaymakam Baştürk, Başarılı Sporcuları Kabul Etti.
Bu haber 19 Ocak 2013, Cumartesi 14:10 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ağaç Evler, Hollanda'dan umutlu döndü.

Hollanda'nın Utrecht şehrindeki Uluslararası 2013 Turizm Fuarına katılan Olimposlu turizmciler 2013 yılı için umut verdi.
Ağaç Evler, Hollanda'dan umutlu döndü.  

Hollanda'nın Utrecht şehrinde düzenlenen Uluslararası 2013 Turizm Fuarı’na katılan Ağaç evler, fuardan umutlu döndü. Fuarla ilgili açıklama yapan Kadirs Ağaç Evler’in sahibi Kadir Kaya, Ülkemizde alternatif turizm denilince ilk akla gelen yerlerden birisi olan Olimpos’un  ciddi potansiyeli olmasına rağmen Hollanda kamuoyunda yeterince tanınmadığı ve bu konuda eksiklik olduğunu bu fuara gelince daha müşahede ettiklerini söyledi.

 Fuarda gördükleri ilgiden memnun olduklarını dile getiren Kaya;” Olympos’un tarihi dokusu, ödüllü kumsalı, yeşil ormanı ve bol oksijenli havası sayesinde alternatif tatil için çok güzel tatil beldesi. Beldemizi ve işletmememizi tanıtmak için özverili bir çalışma içine girdik. Bu amaçla katıldığımız fuarda standımızı ziyaret eden misafirlerimize beldemizi tanıtıcı çeşitli broşürler dağıttık.Gelecek yıllarda Hollanda pazarından daha fazla pay almak istiyoruz. " dedi.

 

 

 Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizi Nasıl Buldunuz.
Çok Güzel
% 36.53
Güzel
% 16.82
İyi
% 14.66
Kötü
% 31.97
 
EN SON YORUMLANANLAR
Basın ve Yayın Basın ve Yayın Basın ve Yayın Basın ve Yayın
Copyright © kumlucamedya.net Telif Hakları kumlucamedya.net Aittir